Místo pro Vaše vzkazy

«1234»1 - 30 z 95
Daniela Krajčová
8.8.2023 v 10:17

Zdravím občany Jaroměřic, chtěla bych tímto způsobem upozornit na p. Nečekala, který mě i mého manžela podvedl, vybral od nás zálohu na dveře, které nebyli v řádném termínu zhotoveny a zřejmě nebudou! Uděláme vše proto, aby byl potrestán! S přístupem p. Nečekala a jeho manželky půjdou akorát tak do tepláků!!!

Lubomír krajča
8.8.2023 v 08:28

Dobrý den vážení občané jsem jeden ze sta lidí od kterých pan Nečekal vybral zálohu a nemám ani dveře ani peníze.Opravdu mně zajímá kde ty peníze jsou když vezmu v průměru 25000x100 lidí tak je to 2500000.. Takže pane Nečekal kde máme peníze? Udělám vše pro to aby byl pan Nečekal potrestán.Věřim že všichni podvedeni se budou právně bránit.Pane Nečekal děti se mně ptají kdy dojede pan z dveřmi mají sice pokoje ale bez dveří co jim mám odpovídat?že jste bezpáteřní člověk i z manželkou.

Komentář
6.8.2023 v 11:13

Upřímně nevěřím, že pan Nečekal odstoupí, ale snad lidé konečně poznají, co je tento pán zač a v příštích volbách to dají dostatečně najevo.

Milan Zalužanský
5.8.2023 v 14:52

Veřejná výzva k odstoupení zastupitele Jaroměřic p. Nečekala. Vzhledem k tomu, že pan Nečekal vlastní společně s manželkou Martinou Nečekalovou jako jednatelkou firmu DUM TRADE s.r.o. přes kterou zřejmě podvedli stovky zákazníků, kdy vybrali zálohy a nedodali zboží, žádám jeho odstoupení ze zastupitelstva. Nečekalovi se záměrně schovávájí a vyhýbají před komunikací, neberou telefony, neodpovídájí na emaily a ani neotevírají datovou schránku. Když se mi je poprvé podařilo kontaktovat na stránkách jejich další firmy Půjčovna Jevíčko, (mimo jiné vlastní i firmu hračky Lucy) tak se okamžitě a zkušeně odvolávali na firmu S.R.O. a že oni za nic nemohou. Chci ale podotknout, že firma jako taková se sama od sebe nezaloží, nevybere zálohy, ani nezkrachuje. Za její rozhodnutí zodpovídá vlastník a jednatel. A pokud se firmě nedaří, tak nejezdím ve voze Porsche Caneynne, které má vysoké provozní náklady, ale to jen na okraj. Zároveň nás odvolal na insolvenční řízení do kterého se můžeme jako poškození přihlásit. Samozřejmě víme, včetně Nečekalů, že z insolvence nic nedostaneme. Navíc p. Nečekal neoprávněně prodává majetek firmy, která jde údajně do insolvence. Má dluhy na finančním úřadě a zřejmě neoprávněně nakládal se zálohy zákazníků, které vybral, ale již za ně nenakoupil zboží, které měl dodat svým zákazníkům. Staví se do role oběti a nepříjmá za své činny zodpovědnost. Takový zastupitel by měl odstoupit, jelikož zřejmě není dobrý hospodář a neměl by pokračovat ve veřejné funkci, kde může ohrožovat i veřejné finance obce. Jako poškozený zákazník firmy DUM TRADE s.r.o. budu vyvíjet veškerými legálními prostředky tlak na Nečekalovi jako vlastníky a jednatele firmy a Nečekala jako zastupitele obce. Budu hledat další důkazy o možných podvodech na zákaznicích ale i na občanech obce Jaroměřic. Výzvu k odstoupení Vám p. Nečekale samozřejmně pošlu písemně, stejně jako všem zastupitelům i paní starostce. Pane Nečekale vyzývám Vás k odstoupení ze zastupitelstva obce.

Milan Zalužanský
3.8.2023 v 08:30

Vážení občané, tímto bych rád Vás informoval, že do zastupitelstva obce jste si zvolili pana Nečekala, který vlastní firmu Dům trade Stav, kterou vede společně s manželkou a se kterou zřejmě okrádají zákazníky, jelikož vybírají zálohy a své závazky již pak vůči zákazníkům neplní. Podle dostupných informací, takto zavedl a zrušil již několik firem na kterých si "vydělal" nemálo peněz a kterými si pak kupuje Vás občany Jaroměřic svými sponzorskými dary za naše peníze, které jsme my zákazníci dali jako zálohy za dveře a okna. Manželé Nečekalovi, ale zřejmě okradli i své zaměstnance, jelikož jim nezaplatili za mzdy. Bohužel žijeme v ČR a není jisté, že přes veškeré důkazy na pana Nečekala dojde a proto se na Vás občany Jaroměřic obracím s prosbou, aby jste alespoň z morálního hlediska již v dalších volbách nedali hlas tomuto člověku bez charakteru a svědomí. Přestože ve Vaší obci bude zřejmě v brzké době rušno, jelikož lidí, kteří přišli o peníze je více než dost, tak Vám přeji v dalších volbách větší štěstí ve výběru lidí do zastupitelstva, aby ve Vaší obci byl klid. S pozdravem Milan Zalužanský Podvedený zákazník.

Okradeni
1.8.2023 v 14:37

Dobrý den , Jenom informaci pro vaši obec . Pan Nečekal se svou manželkou okradli lidi o pěkných pár milionů a to tím že vybrali zálohové faktury na žádné zboží nepodali. Jenom aby jste věděli jakého hada si hřeje vaše obec na prsou .

Tereza Nečas
17.7.2023 v 09:03

Dobrý den, sháním brigádníka na sekání trávy na pozemku a úpravy zahrady. Prosím volejte 724 220 223. Děkuji

Xx
27.6.2023 v 19:31

Dobrý den, hledám pro svoji rodinu pronájem v Jaroměřicích, budeme vděčni za jakékoliv tipy . Moc děkuji

Lucie
3.7.2022 v 17:10

Dobrý den, kde bych nalezla informace o konání svatebních obřadů? Kde se konají, cena,jak dlouho dopředu rezervovat termín apod.? Děkuji.

Jaroslav Hoskovec
1.3.2022 v 19:52

Dobrý den, měl by jsem zájem o pronájem bytu/domu pro 4 člennou rodinu, bez mazlíčka, nekuřáci, oba pracující. Ideálně od června. Děkuji, 721148825

František Drápal
27.12.2021 v 23:54

Dobrý den, máme tu v naší obci Jaroměřicích registrovaný přehled organizací a spolků, které se zde nachází. Postrádám na těchto stránkách informaci, že se tady také nachází organizace- Český Svaz Včelařů. Tato organizace v Jaroměřicích působí hodně dlouhou dobu a tak si myslím, že by si zasloužila být napsaná v tomto přehledu spolků. Děkuji.

Marková
23.8.2021 v 17:22

Dobrý den, v neděli 22.8.2021 byl v Jaroměřicích odchycen papoušek korela v bílé barvě. Je ochočený, zvyklý na lidi. Majitel může volat 720 579 362

Šárka Weiglová
9.8.2021 v 21:12

Dobrý den, prosím, nebyl by v Jaroměřicích volný pronájem bytu? 2+1 s možností mít v bytě psa? Musíme se vystěhovat ke konci října 2021. Jsme pracující pár, klidní, v bytě nekouříme. Děkuji za informaci 724 541 614

J\. Filip
5.4.2021 v 20:11

Obec si zametá svoje uličky, kde projede těch "10"aut, které si před tím při zimní údržbě sama posypala. Tyto silnice jsou starostí SÚS Pk - obec je ani neprohrnuje, ani nesype atd. Správa silnic má do konce března zimní údržbu, zametat začínají od dubna... A předpokládám, že ví, které silnice mají dělat, jen zkrátka chvíli potrvá, než se dopracují až do Jaroměřic... Ale to by Vám adekvátně zodpověděli přímo oni, tudíž doporučuji se s tímto anonymním dotazem obrátit přímo na ně. P.S. Tohle není oficiální stanovisko/ vyjádření obce, jen můj názor....

Občané
4.4.2021 v 19:30

Chceme se vedení obce zeptat, proč opětovně jako každý rok, nejsou zameteny krajnice podél (svodidel a chodníků) silnice vedoucí od mostu u školy směrem na Boskovice. Hlavně, že se zametají uličky, kde za den projede 10 aut, ale silnice po které jezdí veškerý provoz na Boskovice se po zimě nezametají, obzvláště když jste v předstihu věděli, že tudy povede od 6. dubna objízdná trasa na Jevíčko. Je nám jasné, že se to asi opět svede (jak v předchozích letech) na to, že silnice není v majetku obce. Tak by alespoň mohla obec automaticky každé jaro požádat správu silnic o ůklid této silnice, nebo Vás musíme každý rok opakovaně na tuto skutečnost upozorňovat?

Kudovi
20.1.2021 v 13:49

Dobrý den, měli bychom zájem o pronájem bytu v obci Jaroměřice nebo Jevíčko. Tel.: 775 625 105

Taky občan
7.12.2020 v 08:44

Pro Občan: prosim Vás, než začnete kritizovat starostku, račte se rozhlédnout po obci, co "se" zde všechno vyřešilo /asi teda samo od sebe/. Nové obecní byty u Rovnerů, funkční sběrný dvůr, odvoz tříděného domovního odpadu, demolice a sanace příšerného prasečáku nad tvrzí, údržba veřejného prostranství a pracovní místa pro nezaměstnatelné /viď flaško helo/, rekonstrukce kanalizace, nové čekárny pro cestující, to jen tak namátkou co mě teď napadá. ... Má vůbec nějakej smysl něco dělat pro lidi?? Jestli by tak nebylo lepší nechat to všechno samo nějak vyhnít.

Občan
29.10.2020 v 17:14

Dobrý den, doporučuji paní starostce pěší výlet na Kalvarii a na ulici Za Tvrzi ( cesta je katastrofa) dále bych chtěla říct, že stížnosti na to, že po vás někdo něco chce, nejsou na místě - jste od toho placená! Těším se na volební období a až tato parodie na vedení obce bude u konce. Hezký den.

Miloslava Marková
21.1.2020 v 08:57

Dobrý den ,měla bych zájem o pronájem bytu ve vaší obci nevíte prosím o nějakém ,moje tel číslo 737420576 .

Radek
18.5.2017 v 20:02

Dobrý den, na dubnovém zasedání zastupitelstva byl schválený Program rozvoje obce Jaroměřice pro období 2017 - 2025. Mohli byste jej zveřejnit na stránkách obce, abychom i my občané věděli, jaký je plánován rozvoj obce? Děkuji.

Jitka Bílková
25.8.2016 v 18:20

Dobrý den, hledám zájemce o pronájem bytu v Jaroměřicích na bytovkách. Velikost 3 kk, nezařízený, ihned k nastěhování. Nájem je 4000 Kč plus poplatky ( záleží na počtu osob ). Můžete mě kontaktovat na telefonu 723652027 nebo na e-mailu: maranta@seznam.cz. Prohlídka možná po domluvě.

Radek
13.12.2015 v 08:35

Jo,jo,jo. Takhle nějak bych to viděl. Díky všem přispěvovatelum. :-)

Lohonka Petr
23.11.2015 v 17:59

Dobrý den již několik let sháním pro studijní účely Malohanácké nářečí ,Mgr.Fr. Václavek. Obrátil jsem se s prosbou na autora pana Mgr.Fr. Václavka,bohužel přes měsíc i při opětovné e-mail a tel.jej nemohu zastihnout. Nemáte prosím jeden výtisk navíc ,rád jej odkoupím. Velice mi na dílku záleží. Děkuji předem za odpověď. Ing.Lohonka P. z Budějc.

Zbyněk
9.11.2015 v 23:25

Tento druh zpráv by měl najít své místo v aktualitách v sitebaru stránek. Po vyškolení redaktorů stránek se vše začne jistě objevovat na svých místech.

Radek Dujka
8.11.2015 v 08:57

Opravdu pěkné stránky.Jenom prosím o více aktuálních a užitečných informací mám na mysli výpadky energií ,nebo například provoz sběrného dvora atd... . Zkrátka výce info z obecního úřadu a nejen (a teť bez urážky) akce ze 200ky.Tak držím palce a tfuj,tfuj,tfuj. :-)

Uzivatel
9.5.2015 v 08:12

Tyto stránky jsou nepřehledné a absolutně bez aktuálních informací ! Např. info o sběrném dvoře žádné atd. Doporučil bych stránky kompletně předělat a nejlépe někým kdo tomu rozumí. Bez urážky.

petr Šebík
7.7.2014 v 20:43

Dobrý den. Můžete mi prosím poslat anebo na web stránce zveřejnit víc informací o Petrovi sebikovi protože můj děda v minulosti dost často spominal Jevíčko. Na otázku co to pořád spomina odpověděl ze prý předkové vlastnili Jaroměřice.

Aleš Zachar
3.3.2014 v 13:28

Dobrý den. V létě to bude 100 let od vypuknutí 1. sv. války. Jména padlých jsou na památníku. Zkuste zapátrat po osudech svých předků, kteří se války účastnili. Připomeňme si je. Osudy legionářů jsou velmi dobře zdokumentované na www.vuapraha.cz

Aleš Zachar
21.3.2013 v 09:50

Památník padlých v Jaroměřicích nese i jméno Bedřicha Popeláka. Narodil se v roce 1894, vyučil se pekařem. 1914 narukoval a padl / byl pohřešován / téhož roku na východní frontě. Pohledem z 16.8.1914 dal o sobě naposledy vědět ze Šumperka kde se formoval 93 regiment, 1. kompanie, infanterist.

AlešM
10.7.2012 v 19:54

Dobrý den, pouze Vám chci oznámit, že pan GOMEZ je vyšetřován policií pro těžké ublížení na zdraví. Konkrétně za přepadení mého otce s následným otřesem mozku a krvácením do mozku.

«1234»1 - 30 z 95

Přidej komentář(*) Hvězdička označuje povinná pole. Odeslat komentář